Startuje každoroční vánoční sbírka pro děti s nádorovým onemocněním

26.11.2022

Milí přátelé, Pražané a návštěvníci předvánoční Prahy,
dnes dojde k rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí. A spolu s ním odstartuje naše každoroční sbírka pro Kliniku dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. A my na Vás máme velikou prosbu.

Pokud si v tomto předvánočním čase uděláte výpravu za nasátím adventní atmosféry na Staroměstské náměstí a naleznete v peněžence několik korun navíc, podpořte prosím péči o vážně nemocné děti. Není totiž většího daru k vánocům než je pomoc dětem. Naše nadace tuto sbírku pořádá bez přerušení již 22 let.

Za tu dobu jste do kasičky na Staroměstském náměstí přispěli více než 7 milionů korun. My celý výtěžek sbírky do poslední koruny vždy předáme KDHO FN Motol, kde tyto prostředky poslouží například na nákup monitorovacích jednotek a dalšího potřebného vybavení kliniky, která se stará o děti s nádorovým onemocněním.

A pokud víte, že se v tomto předvánočním shonu na Staroměstské náměstí nedostanete, a přesto byste chtěli sbírku podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím převodu na účet či QR platby.Číslo našeho sbírkového účtu: 107-3851610257/0100

Za každou korunku Vám z celého srdce děkujeme. Po dvou covidových letech, kdy vánoční trhy buď neprobíhaly vůbec či jen v omezené míře, to platí dvojnásob.

Děkujeme, že s námi pomáháte už 22 let!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.