Nástup do školky může být obrovská zábava

30.9.2023

Těšily se Vaše děti po prázdninách do školky? Ať už patří k těm, které se kamarádů ve školce nemohly dočkat, nebo k těm, kterým se do školky příliš nechtělo, my jsme dělali vše proto, abychom jim nástup do školky zpříjemnili. A proto jsme připravili sérii kulturních programů Vesele do školky.

A měli jsme štěstí, protože zářijové počasí nám opravdu přálo. A tak si děti mohly se školkami udělat výlety na čerstvý vzduch do parčíku za Staroměstskou radnicí. Tam na ně čekalo nejprve Divadlo Vysmáto s pohádkou O dvou neposlušných telátkách. Druhý týden nového školního roku za námi dorazily také dětičky ze školky v Masné na pohádku Honza a drak v podání Dřevěného divadla. A nakonec i předškoláci z MŠ Revoluční a YMCA Palác, pro které si pohádku Míša Kulička připravilo Sváťovo divadlo.

Věříme, že takovýto parádní nástup do školky, udělal dětem radost. Protože kultura je nesmírně důležitá pro jejich rozvoj. A udělat si výlet za zábavou s novými kamarády pomáhá tmelit přátelství. Tak ať se vám dětičky ve školkách v Praze 1 líbí.