I letos jsme přispěli školám na zkvalitnění výuky

19.12.2018

Zlepšení prostředí, modernizace výuky, vybavení novými pomůckami – to jsou nejčastější způsoby využití finančního příspěvku, který každoročně věnujeme všem mateřským a základním školám z Prahy 1

I letos si paní ředitelky a páni ředitelé převzali na slavnostním setkání symbolické nadační šeky a i v tomto školním roce tak tyto peníze pomohou zlepšit péči poskytovanou školkami a školami našim dětem. Šeky mateřským a základním školám předala za účasti zástupce starosty Prahy 1 Pavla Nazarského ředitelka Nadace Pražské děti Dana Maršálková.

A na jaké účely využily jednotlivé školy loňský příspěvek? Tak například MŠ Opletalova z příspěvku od nadace zakoupila čističku vzduchu, MŠ Národní z něj dětem ze všech svých tří budov zaplatila společný školní výlet a MŠ Revoluční pomůcky. MŠ Pštrossova díky příspěvku dovybavila venkovní terasu domečkem a pískovištěm, MŠ Hellichova zase dovybavila dětské kouty, obdobně jako MŠ Masná, jež pro zájmové koutky z příspěvku mj. zakoupila dřevěný ponk.

ZŠ nám. Curieových koupila velkoformátové kreslicí kartony a knihy, ZŠ Vodičkova 3D tiskárnu a pomůcky, ZŠ Jiřího Gutha-Jarkovského lyžařské vybavení a ceny pro děti za účast v soutěžích, ZŠ Brána jazyků software pro výuku angličtiny, počítač a aplikace pro fotokroužek a Malostranská ZŠ má zásluhou našeho příspěvku novou trampolínu a knihy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.