Kouzelné radovánky

13.3.2018

Naše nadace v rámci cyklu dětských radovánek připravila pro dětičky z našich mateřinek nabitý program plný zábavy a nových zážitků.

Děti z několika mateřských školek přišly v hojném počtu do praku za Staroměstskou radnicí, kde je přivítaly dvě pohádkové bytosti Křemílek a Vochomůrka a jejich pařezová chaloupka. A jako příjemné zpestření po dlouhé zimě se na nás přišlo podívat také sluníčko. Děti se rozdělily do dvou skupin, z nichž se jedna vydala do městečka Trdelníkova, kde na ně čekaly nejen dovádivé postavičky zabalené do trdelníků, ale i velký stůl plný omalovánek, které si děti mohly samy vybarvit. Zároveň si zde mohly vlastníma rukama vyzkoušet jaké to je si z těsta připravit vlastní dobrůtky. Křemílek s Vochomůrkou jim při tom vydatně pomáhali. A samozřejmě si děti dvé upečené výrobky nakonec snědly.

Mezitím druhá skupina se plně oddávala kouzelnického vystoupení kouzelníka Grina. Ten dětem zábavnou formou převedl dokonalé triky, čáry a kouzla. A aby někomu nebylo líto, že by o něco přišel, tak se samozřejmě obě skupinky posléze vystřídaly. Děti se tedy domů odnesly spoustu nových zážitků a dáreček v podobě sladké pochoutky a balení bonbónů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.