Jak jsme s dětmi z mateřinek přivítali jaro?

20. 4. 2023

Na přelomu března a dubna jsme jako každý rok uspořádali sérii kulturních programů pro děti z mateřských škol z Prahy 1. Program jsme nazvali Vítání jara, a musíme přiznat, že se ukázalo, že byl název vlastně zvolený velmi šťastně, počasí nám totiž přálo. Sérii odstartovala pohádka O vytrvalém princi

v podání loutkového Dřevěného divadla. S březnem jsme se rozloučili velikonoční pohádkou Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka. Tu si pro děti z mateřských školek v Masné a YMCA připravilo fantastické Divadélko Romaneto. Začátkem dubna za námi do parku za Staroměstskou radnicí dorazil také skutečný kouzelník Jakub Bílek, který přišel děti očarovat svojí kouzelnickou show.

A více než 70 dětí ze tří školek z Prahy 1 se dorazilo podívat na náš poslední pohádkový program v parku za Staroměstskou radnicí. Pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký si pro ně připravilo Divadélko Romaneto a dětičky ze školek v Masné, Pštrossově a Rodinné Centrum YMCA si ji opravdu užily.

A nebojte… už pro vás chystáme další pohádky. Tak nás nezapomeňte sledovat na našem Facebooku, ať vám naše další programy neutečou.