Betlémské světlo a Ježíškova pošta 2014 v parku za Staroměstskou radnicí

11.12.2014

 

Pražané mohou Betlémské světlo odnést i se svíčkami, kromě jiných lokalit, i letos již tradičně ze Staroměstského náměstí.

Betlémské světlo bude přineseno v sobotu 20.12.2014 v cca 14 hodin do parku za Staroměstskou radnicí. Součástí této každoroční akce bude opět i kulturní program, ve kterém se od 13. do 17. hodiny průběžně představí jednotlivé hudební soubory, např. děti z DĚTSKÉ OPERY PRAHA, MAXIM TURBULENC a další soubory. Tento program pro Vás připravila Nadace Pražské děti za podpory Městské části Praha 1.

 

Betlémské světlo pro Pražany přivezou pražští skauti a rozdáváno bude v této lokalitě Nadací Pražské děti.

 

Ježíškova pošta

 

V rámci charitativní akce „Ježíškova pošta“ umístila Nadace Pražské děti v parku za Staroměstskou radnicí schránku na psaníčka adresovaná Ježíškovi, do které nejmenší návštěvníci centra Prahy vhazují svá přáníčka. Tento projekt vyvrcholí ve čtvrtek 18.12.2014 od 13 hodin kulturním programem určeným nejen dětem, který připravila nadace v parku za Staroměstskou radnicí. Během tohoto programu vystoupí pro děti z dětského domova např. malí zpěváčci z Dětské opery Praha, malé mažoretky a další umělci. Nadace Pražské děti se nakonec pokusí dětem z dětského domova, které měly v životě méně štěstí než ty ostatní, splnit jejich vytoužená přání určená Ježíškovi. Schránka pro psaníčka zde bude i pro všechny ostatní děti umístěna až do 23.12.2014.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.