IMG-20200911-WA0006

Pohádkové odpoledne pro dětský domov

14.9.2020

 

Náš program Pohádkové odpoledne jsme museli na poslední chvíli z důvodu protiepidemických opatření značně modifikovat. Divadelní program, který se měl původně uskutečnit v parku za Staroměstskou radnicí a jehož hlavními hosty měly být děti z našeho patronátního dětského domova v Krásné Lípě, jsme se rozhodli přesunout do prostor dětského domova. Učinili jsme tak po dohodě s ředitelkou dětského domova, abychom co možná nejvíce ochránili děti a personál zařízení.

 

Nepříznivý vývoj epidemie COVID-19 tak sice připravil děti o výlet do Prahy, ale za to divadelní představení dorazilo až k nim domů. Klasickou pohádku Princezna na hrášku si pro děti připravilo loutkové Dřevěné divadlo.  My samozřejmě dětem slibujeme, že další výlet do Prahy zajistíme hned, jak to bude možné a věříme, že si divadelní program i přes tyto podmínky užily.

 

Všem, kteří se na představení na Staroměstském náměstí těšili se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>