profil

Betlémské světlo

I letos si pražané mohli z parku za Staroměstskou radnicí odnést Betlémské světlo, a to jak ve vlastních lucerničkách, tak ve svíčce, kterou mohli získat od nadace zcela zdarma. Součástí této každoroční akce byl opět i kulturní program, který vytvářel příjemnou předvánoční atmosféru, a právě tu mnoho návštěvníků přišlo do centra Prahy nasát.  Nejvýznamnějším a váženým hostem tohoto adventního víkendového odpoledne byla bezpochyby kapela Spirituál kvintet. I přes intenzivní chumelení dokázalo toto legendární uskupení rozezpívat celé publikum. Ale protože Vánoce patří především dětem, tak nám v parku vystoupily i dětské soubory jako např. dětský sbor francouzského lycea Les petits chanteurs pod vedením Evy Kriz či sbor ZUŠ Klecany N.O.T.@.

A protože Vánoce jsou také o pomáhání těm nejvíce potřebným, pořádala nadace pražské děti při této příležitosti sbírku pro Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol.

Za všechny Vaše štědré příspěvky děkujeme!

 

« 1 z 2 »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>