Nadace Pražské dìti - Velikonoce, 170419

Veselé Velikonoce

18.4.2019

S klaunem Fílou a dobrotami oslavila více než stovka předškoláků z mateřinek na Národní a v Řásnovce blížící se Velikonoce. A Fíla se na oslavy pořádně vyzbrojil, když přijel na svém speciálním kole s obrovskou pomlázkou, kterou si hned, se vší ohleduplností, vyzkoušel na paních učitelkách. Fíla si s sebou také přivedl chlupatou kamarádku Amálku, aby si všichni společně hráli, protože děti z mateřských škol si přeci mají a mohou pořád hrát, když na tu opravdickou velkou školu mají ještě fůru času.

A když si mohou hrát, tak se u toho díky klaunovi Fílovi naučí

třeba žonglovat s míčky, zacházet s tenisovou raketou a další prima věci, které by holky a kluci měli znát a umět, anebo si je aspoň vyzkoušet. A protože o Velikonocích dostáváme spoustu slaných a sladkých dobrot, nepřišly zkrátka ani děti, které dorazily oslavit tyto krásné svátky do parku za Staroměstskou radnicí. A jelikož se jim oslava moc líbila, ptaly se, kdy se zase bude něco konat. A tak se dozvěděly, že pro ně Nadace Pražské děti již připravuje například dětské májové oslavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>